GreenPislikVeÖtesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GreenPislikVeÖtesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Logitech X-530 Yorumlar

2 posters
YazarMesaj
UnForGiveN
Admin
Admin
UnForGiveN

Durumunuz : : Logitech X-530 Yorumlar Hosgor10
Tuttugunuz Takım : Logitech X-530 Yorumlar Galatasaray

Logitech X-530 Yorumlar Empty
MesajKonu: Logitech X-530 Yorumlar   Logitech X-530 Yorumlar Icon_minitimeSalı Ara. 30, 2008 7:15 pm

Arkadaşlar bende x-530 5+1 war ve bu sistemle ilgili bilgi vermek istiyoruım
gerçekten fiyatının çok çok üzerinde bir kaliteye sahip bu fiyatlar da alabilceginiz ve bu fiyatların biraz üstündeki kolonlardan bile iyi denebilcek bir ürün (logitech marka olmayan dier ürünler)
ben bu ürünü kullanıyorum ve çok memnunum ürünün özelliklerine geçersek şöle bir durum war
bassları gerçekten mükemmel creative in pahalı kolonlarında bile bulunamayan derin baslar bütün logitech ürünlerinde mevcuttur.tizler fena deil midler güzel yüksek seslerde sesi fazla bozmuyor ve gerçekten kendi sınıfında kuvvetli bir ürün apartmana sesinizi duyurabilirsiniz eger aklınızda bu ürünü almak fikri warsa hiç terettüt bile etmeyin ayrıcı ürünle ilgili bir sorunuz olursa sorabilirsiniz ve bu fiyatlarda ve bu fiyatların üstünde creative felan alcaksanız bu ürünede ciddi olarak bi bakmanızı tavsiye ediyorum
Bazooka
Admin
Admin
Bazooka

Durumunuz : : Logitech X-530 Yorumlar Cilgin10
Tuttugunuz Takım : Logitech X-530 Yorumlar Galatasaray

Logitech X-530 Yorumlar Empty
MesajKonu: Geri: Logitech X-530 Yorumlar   Logitech X-530 Yorumlar Icon_minitimeSalı Ara. 30, 2008 9:17 pm

ben creative kullanıyorum 9+1 daha öncede başka markalar kullandım ama creative bir başka eger creative almak isterseniz önerecegim bazı modeller var...
https://greenpislikveotesi.yetkin-forum.com

Logitech X-530 Yorumlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Logitech Z-5500